ÖZEL AMBULANS

Ankara Özel Ambulans

Özel Ambulans Hizmetleri

Ankara Özel Ambulans Alarm Merkezi arandığında öncelikle hastanın isim ve soy isimi alarak, hastanın kayıtlarına ulaşır. Karşısında bulunan dijital harita üzerinde hasta adresine en yakın noktada bekleyen ambulansı belirler ve hastaya yönlendirir.

Ambulanslarımız uydu üzerinden GPS sistemi ile izlenmektedir. Ambulans harekete geçtikten sonra hastanın klinik bilgilerini olay bölgesine yönlendirilmiş olan ambulans hekimine aktarır.

Ankara Özel Ambulans Alarm Merkezi hekimi, ambulans ve ekip hastaya ulaşana kadar, hasta veya yakınına yapması ve yapmaması gerekenleri söyler. Böylece, muhtemel yanlış müdahalelerin önüne geçilmiş olunur.

Ambulans ve ekip hastaya ulaştığı zaman ekip doktoru tarafından yapılan ilk muayene sonucunda hastanın yerinde tedavisi mümkünse yapılır. Hastanın ileri tetkik ve tedavisi için hastaneye transfer edilmesi gerekiyor ise, en uygun sağlık kuruluşuna hastanın nakli yapılır. Hastane organizasyonunu, Ankara Özel Ambulans Alarm Merkezi hekimi gerçekleştirir.

Özel Ambulans Ücreti Ne Kadardır?

Özel ambulans ücretleri hakkında bilgiyi 0 (312) 434 0 444 numaralı telefonu arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Özel Ambulans ücreti hastanın bulunduğu konum itibari ile hastaneye olan mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Hasta Nakil Ambulans Hizmet Ücreti Ne Kadardır?

Hasta nakil hizmet ücretleri hakkında bilgiyi 0 (312) 434 0 444 numaralı telefonu arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Hasta nakil ambulans hizmet ücreti hastanın bulunduğu konum itibari ile gitmek istediği hastane/şehre olan mesafesine göre değişiklik göstermektedir.

Kiralık Ambulans Hizmet Ücreti Ne Kadardır?

Kiralık Ambulans hizmet ücretleri hakkında bilgiyi 0 (312) 434 0 444 numaralı telefonu arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Kiralık ambulans hizmeti süre ve konum itibariyle ile kullanılacağı zaman ve mesafeye göre farklılıklar göstermektedir.

Evde Bakım Hizmet Ücreti Ne Kadardır?

Evde bakım hizmet ücretleri hakkında bilgiyi 0 (312) 434 0 444 numaralı telefonu arayarak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Evde bakım hizmeti süre, konum, hastanın sağlık durumu ve uygulanan tedaviye itibariyle ile değişiklik gösterebilmektedir.